Lava Metal

Nejvýznamnější výrobce tradičních litinových grilovacích pánví a plotýnek LAVA METAL pochází z Turecka, odkud své výrobky vyváží do hotelů a restaurací po celém světě. Litinové a smaltované nádobí LAVA METAL je považováno za jedno z nejkvalitnějších na současném trhu.

Historie společnosti LAVA METAL a její dlouhodobá působnost na světovém trhu

Společnost LAVA METAL má za sebou více jak čtyřicet let zkušeností a praxe ve výrobě prvotřídního litinového nádobí. Technologie, které společnost používá při výrobě, neustále na základě dlouholetých kontaktů se svými zákazníky upravuje tak, aby každý výrobek vykazoval ty nejlepší vlastnosti při přípravě pokrmů.

Litinové nádobí je nezbytnou součástí každé profesionální kuchyně v hotelu i restauraci. Špičková kvalita, která se snoubí již po dlouhé desítky let, dělá LAVA METAL nejlepším výrobcem litinového nádobí.

Společnost LAVA METAL vyrábí své litinové grilovací nádobí a plotýnky v tureckém městě Eskişehir v průmyslové zóně. Celková plocha výrobní továrny činí 6 000 m2 a k dispozici má dalších 15 000 m2 otevřeného prostoru. Všechny produkty jsou vyrobené s certifikací ISO9001.

Společnost LAVA METAL je ve své zemi tradičním a velmi uznávaným výrobcem litinových grilovacích pánví a plotýnek. V současnosti se nádobí vyváží do nejrůznějších států po celém světě.

Zaručená kvalita LAVA METAL

Nádobí, vyrobené společností LAVA METAL, nese nejen tradici a historii, ale samozřejmě také prvotřídní kvalitu a odolnost. Pokud zakoupíte některý z jejích výrobků, už po jednom použití budete utvrzeni o kvalitě zakoupeného nádobí, které se nese na vysoké úrovni.

Společnost LAVA METAL se také zaměřuje na výrobu smaltovaného nádobí. Zakoupit si můžete ze široké nabídky designových linií hrnců, pánví, grilovacích pánví, pánví wok, litinových plotének a grilů. Při výrobě společnost klade důraz na tradiční postupy, díky kterým zaručuje vysokou odolnost, dlouhou životnost a cenovou dostupnost.

Kvalitu nádobí LAVA METAL zajišťuje především použité moderní technologie a použité materiály. Každý výrobek prochází pečlivou a důslednou výstupní kontrolou. Výrobce tak zaručuje svým zákazníkům ty nejkvalitnější výrobky za výhodné ceny a stálost po dlouhá léta i při extrémní zátěži. Turecké nádobí se navíc stane ozdobou vaší moderně zařízené kuchyně.